Loading...
Okulary korekcyjne 2018-02-28T16:25:35+00:00

Okulary korekcyjne

Idealne okulary korekcyjne to kompozycja idealnie dobranych opraw okularowych i soczewek korekcyjnych.

oprawki

Stylowe oprawy

Oprawy powinny być dobrane do charakteru i stylu życia osoby  która będzie je nosić, przede wszystkim sposób użytkowania będzie determinował proponowane przez nas materiały z których są one wykonane.

Soczewki dopasowane do Twoich potrzeb

Soczewki okularowe to skrojone na miarę potrzeb zaawansowane technologicznie produkty, które również dobiera się w zależności od wady wzroku i stylu życia i indywidualnych potrzeb użytkownika. Powinny one oddawać najlepsze możliwości widzenia nawet w bardzo wymagających warunkach.  

soczewki
oprawki

Dopasowujemy okulary korekcyjne do każdej wady wzroku, niezależnie od wieku pacjenta. W naszej ofercie posiadamy okulary jednoogniskowe, progresywne, wspierające akomodację, dwuogniskowe oraz lentikularne. Realizujemy recepty na okulary z pryzmatami.

Doradzamy w kwestii doboru powłok, w zależności od wykonywanej pracy, wspieramy widzenie i chronimy wzrok pracowników biurowych, kierowców zawodowych, czy osób wykonujących prace na zewnątrz.

Szlifowanie soczewek odbywa się w naszej pracowni optycznej. W szczególnych przypadkach możliwe jest wykonanie okularów na miejscu, trwa to około pół godziny.

naprawa

KONTAKT

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę już teraz

KONTAKT